Мобилно меню

Победа и загуба за Черно море срещу Левски във футзалния уикенд във Варна

Двубоите бяха оспорвани и зарадваха любителите на спорта в морската столица с интригуващия си развой
Победа и загуба за Черно море срещу Левски във футзалния уикенд във Варна

Победа и загуба записа Черно море срещу Левски в поредните двубои от Националната лига по футзал. Първата среща във Варна завърши с успех 3:2 за столичани, докато вторият мач бе спечелен с 5:3 от варненци. Двубоите впечатлиха феновете на футзала във Варна с майсторски изпълнения и драматичен развой. 

В първия мач, спечелен с 3:2 от Левски, 2 гола за победителите отбеляза Н. Иванов, един допълни Васов, за Черно море точен бе Каменов, а столичани си вкараха и автогол. 

Във втория двубой, спечелен с 5:3 от Черно море, точни за успеха бяха Георгиев, Тошев, Василев, Младенов и Жилчук, а за Левски се разписаха Крумов, Асенов и Цветанов. “С този успех момчетата показаха,че въпреки сериозното подмладяване на състава за този сезон, се върви в правилна посока!”, отбелязват от щаба на футзалния Черно море. 

2025 © Варна е

Черно море подписа с Венцислав Керчев

29-годишният бранител е първото лятно попълнение в тима на Илиан Илиев
Черно море подписа с Венцислав Керчев

Черно море започна лятната си селекция с привличането на защитника Венцислав Керчев, който за последно игра в Добруджа. 29-годишният бранител, висок 183 см, подписа договор днес и ще носи екипа на "моряците" през новия сезон, съобщават от пресцентъра на клуба.

Роден в Русе, Керчев започва да тренира футбол на 7-годишна възраст в школата на Дунав. През 2010 г. преминава в академията на Лудогорец, където постепенно се утвърждава като един от перспективните млади защитници.

Преди сезон 2015/16 той става част от Лудогорец II и дебютира в Б група на 25 юли при загубата с 2:3 от Дунав. В рамките на месец и половина записва осем мача за втория тим, след което е повикан в първия състав от треньора Едуард Ераносян.

На 19 септември 2015 г. Керчев прави своя дебют в А група, като изиграва пълни 90 минути при победата с 2:1 над Ботев (Пловдив). Половин година по-късно бележи и първия си гол за "орлите" – при успеха с 2:0 като гост на Берое на 19 март 2016 г., след който е избран за "Играч на мача".

Играл е още за тимовете на Ботев Враца и Славия.

2026 © Варна е